O Przedszkolu

Tworzymy Lepsze Przedszkole, Lepsze - Przede Wszystkim Dla Dzieci!

Przedszkole Nr 34 to placówka otwarta na szeroko pojęte potrzeby edukacyjno – rozwojowe dzieci, tworzy rzeczywistość, w której każdy mały człowiek czuje się bezpieczny i akceptowany. Wspomagamy rozwój dziecka zgodnie z jego potencjałem, możliwościami rozwojowymi uwzględniając jego zainteresowania i zdolności.

Stacyjkowo

Oficjalna nazwa brzmi: Przedszkole Nr 34 w Elblągu. Posiadamy także nazwę nieoficjalną “Stacyjkowo” wyłonioną w drodze konkursu ogłoszonego w przedszkolu dla dzieci i rodziców naszej placówki.

p-le
20220523_104058
20220523_104116

Placówka mieści się w wolnostojącym zabytkowym budynku, posiada cztery sale zajęć dla dzieci. Dogodny dostęp do budynku oraz otoczenie pięknych, starych drzew które, tworzą niepowtarzalny mikroklimat w ogrodzie przedszkolnym sprawia, że rodzice chętnie korzystają z oferty naszego przedszkola. Na uwagę zasługuje zespół pracowników przedszkola począwszy od wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, poprzez ciepłe i opiekuńcze panie woźne oraz obdarzone umiejętnościami kulinarnymi panie kucharki, aż po kompetentną administrację z dyrektorem na czele. Każde dziecko i jego rodzic czuje się u nas ważny, a jego potrzeby i sugestie mają dla nas podmiotowe znaczenie.